خدمات اسباب بازی شانسی

اسباب بازی شانسی پسرانه

اسباب بازی شانسی برای همه کودکان در همه رده‌های سنی جذابیت دارد و پسر بچه‌ها نیز علاقه خاصی به این شانسی‌ها دارند و همین امر موجب طراحی مجموعه‌های خاص و جذاب شده است. ابتدا در خصوص اسباب بازی‌های پسرانه صحبت می‌کنیم و سپس معروفترین اسباب بازی شانسی پسرانه را معرفی می‌کنیم.

امروز اهمیت انتخاب و خرید اسباب بازی پسرانه غیرقابل اجتناب است. انتخاب اسباب بازی کوچک برای پسران به اندازه اسباب بازی دخترانه حائز اهمیت می‌باشد. بنا بر این اهمیت، والدین‌ها و روانشناسان نسبت به انتخاب و خرید اسباب بازی ابراز نگرانی می‌کنند.

هم اکنون، بیشتر روانشناسان بر روی رشد و نمو کودکان به دور از کلیشه‌های جنسیتی متمرکز هستند. آنان معتقدند که اسباب بازی‌ها قادرند چیزی را درباره فرد و دنیای پیرامون به کودک بیاموزند. طبق این تعریف، هر اسباب بازی چیزی منحصر به فردی را به کودکان آموزش می‌دهد.

اسباب بازی شانسی پسرانه

نکات مهم خرید اسباب بازی پسرانه

مهم‌ترین نکته در انتخاب اسباب بازی این است که چندان نباید به کلیشه‌های جنسیتی توجه کرد. با این حال، ممکن است عده کمی از کودکان بدون دید جنسیتی به بازی با هر نوع اسباب بازی تن بدهند. به طور معمول، پسران نسبت به ماشین‌های کنترلی و دختران نسبت به عروسک‌ها تمایل نشان می‌دهند.

پسران و دختران به چیزی بیش از اسباب بازی کوچک جنسیتی نیاز دارند. بدین ترتیب، پدر و مادرها نباید بر اساس رنگ به سراغ اسباب بازی بروند. اسباب بازی آبی یا صورتی صرفاً چیزی به فرزندان آموزش نمی‌دهد. به عبارت دیگر، ما نباید پسران و دختران را محدود به نوع خاصی از اسباب بازی کنیم. انتخاب نوع خاصی از اسباب بازی قادر به آموزش کلیه رفتارها، نگرش‌ها و مهارت‌های تفکر انتقادی نیست.

اسباب بازی شانسی پسرانه شرکت زورو (Zuru)

شرکت زورو در زمینه اسباب بازی جزء بهترین و معروفترین شرکت‌های این صنعت به حساب می‌آید. داستان این اسباب بازی معروف در کشور نیوزلند و به دوران مدرسه رفتن دو برادر یعنی نیک و مات بر‌میگردد. در آن دوران این دو برادر اولین محصول خود را با کیسه و قوطی نوشابه به شکل یک بادکنک هلیومی ساختند و توانستند این محصول را به بچه‌های مدرسه بفروشند.

همیشه این ایده را در ذهن داشتن که بتوانند در زمینه اسباب بازی فعالیت کنند و بالاخره برای تحقق این رویا به چین و هنگ کنگ رفتند. با وامی که از پدر و مادر خود گرفتند سعی کردند مکانی را اجاره کنند و با خرید دستگاه‌های مورد نیاز کار خود را شروع کردند.

لوگو شرکت زورو

اما همیشه شروع یک کار جدید با چالش‌های فراوان پیشرو است و برای این دوبرادر بی تجربه هم به این شکل بود و نیاز بود تا شکست را تجربه کنند و پس از سال‌ها تلاش بالاخره توانستند شرکت والمارت را به کاری که انجام می‌دهند علاقه‌مند کنند. اولین نمایش و فروش محصول زورو از همین پیشنهاد و برپایی اولین نمایشگاه شروع شد.

امروزه محصولات شانسی زورو در 120 کشور  جهان به فروش می‌رسند و توانسته در زمینه تولید اسباب بازی شانسی پسرانه با خلاقیت و ایده‌های ناب پیش رو باشد. در ادامه چند نمونه از این محصولات را بررسی می‌کنیم.

تخم داینو زورو Smashers

دایناسور همیشه موجودی هیجان انگیز به خصوص برای پسرها بوده است. و این به یکی از بهترین ایده‌ها برای تولید معروفترین اسباب بازی شانسی پسرانه انجامید. تخم دایناسور اسشمرز را بشکنید و با توجه به نقشه به کشف دایناسور و دنیای شگفت انگیز بپردازید از وسایل اکتشاف گرفته تا بچه دایناسورهای کوچک درون تخم منتظر شما هستند.

تخم داینو زورو

اسکلت مدل Dino Island

این اسباب بازی شانسی پسرانه برای اون دسته از بچه‌هایی که عاشق اسکلت و جزیره و گنج هستند مناسب است.جزیره دایناسور اسم خوبی برای این مجموعه است که با ظاهری شبیه به اسکلت بسیار جذاب است. این اسکلت حاوی شگفتی‌های بسیاری است از دایناسور شفاف و با صداهای عجیب و غریب تا تخم دایناسور با بچه دایناسورهای کوچولو دوست داشتنی. البته کلی چیز کشفی جدید هم وجود داره که باید برید سراغشون.

اسکلت زورو

تخم داینو اسمشرز مدل لایت آپ

یکی از جذابیت‌های اسباب بازی شانسی زورو پس از شکستن و بازکردن است که باید قطعات دایناسورها را از بسته هایی جداگانه و با نقشه باز کنید که هرکدام از این بسته‌ها چالشی دارد از اسلایم لجنی گرفته تا پنهان شده درون سنگ. که همین برای کودکان جذابیتی خاص دارد که می توانند کلکسیونی از دایناسورها از طریق این شانسی‌ها جمع آوری کنند.

تخم مرغ شانسی زورو

تخم داینو زورو مدل عصر یخبندان

همه بچه‌ها کارتون عصریخبندان رو دیدن و با اون دوران آشنا هستند. و با شکستن این تخم وارد این دوران می‌شوید و کلی سورپرایز در انتظار شماست که شامل موجودات عصر یخبندان، شن جادویی، اسلایم و برف جادویی. 6 تخم کوچک با موجودات دوست داشتنی هم درون آن است که شما را شگفت رده خواهد کرد

اسباب بازی شانسی زورو

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *