درباره ما

درباره شرکت اسباب بازی

شرکت ارشک بنیامین با بیش از یک دهه تجربه تخصصی ، در سال 1386 به منظور فعالیت در زمینه تولید اسباب بازی شانسی با شماره ثبت 298029 ، تاسیس گردید. هم اکنون مجموعه با بیش از 200 نفر پرسنل بطور مستقیم مشغول فعالیت می باشد و همواره اهداف همکاران متعهد و متخصص بر شناخت نیازهای جامعه و ارائه خدمات بهینه در زمینه هوش و سرگرمی کودکان می باشد.

هم اکنون این مجموعه شامل واحدهای ذیل می باشد:

  • واحد تزریق پلاستیک
  • واحد بسته بندی شانسی و کندی تویز
  • واحد چاپ تامپو
  • واحد فروش آنلاین
  • واحد کنترل و تضمین کیفیت
انبار اسباب بازی شانسی

جهت رضایت بیشتر مشتریان محترم ، واحد پاسخ گویی به سوالات و مشکلات مشتریان در طول زمان اداری و در روزهای تعطیل آماده ی پاسخ گویی به مشتریان می باشد.

با اعلام خرابی کالاهای شرکت ارشک بنیامین توسط مشتریان ، همکاران ما جهت مرجوع شدن کالاها اقدامات لازم را انجام میدهند.


نگاهی مختصر بر واحدها

واحد تزریق پلاستیک : تزریق پلاستیک یک تکنولوژی ساخت برای تولید انبوه قطعات پلاستیکی یکسان با خطای پایین است. در تزریق پلاستیک ابتدا گرانول های پلیمر ذوب می شوند و سپس تحت فشار به درون یک قالب تزریق می شوند. پلاستیک مایع درون قالب خنک شده و جامد می شود. مواد اولیه تزریق پلاستیک پلیمرهای ترموپلاستیکی هستند که قابلیت رنگ آمیزی و پر شدن توسط افزودنی های دیگر را دارند.

واحد چاپ تامپو : چاپ تامپو نوعی فرآیند چاپ است که به وسیله یک پد سیلیکونی عملیات چاپ را انجام می‌دهد. از آن جهت دارای اهمیت است که به وسیله آن می‌توان بر روی سطح صاف ، منحنی ، گرد ، محدب و حتی سطوح کروی شکل عمل چاپ را انجام داد. تمرکز کار این واحد چاپ روی انواع و اقسام اسباب بازی ها می باشد. البته شایان ذکر است که این واحد با مجموعه های معظمی مانند آسان پرداخت و لوازم خانگی پارس نیز همکاری دارد.

واحد بسته بندی : واحد بسته بندی مجموعه با تولید شانسی ها و کندی تویز هایی با دارا بودن ارزش مادی و معنوی ، به جهت ارتقا سطح کیفی و هوش و آگاهی کودکان مشغول به فعالیت می باشد.و با استفاده از ملزومات تولید شرکت ارشک بنیامین در رنگ بندی های متنوع جهت نیل به این اهداف می کوشد.

انبار کارخانه